Neuroformat

Neuroformat Tekniği Nedir Nasıl Uygulanır


Evet bugün uzun araştırmalar sonucunda fikir sahibi olduğum bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Aslına bakarsanız her şey nişanlımın neuroformat benim ise ne format demem ile başladı bu konunun hikayesi.

Aslına bakarsanız neuroformat kelime anlamı olarak nörolojiyi formatlamak demek. Daha da açmak gerekirse beyine format atmak ya da beyinin temizlenmesi istenen belirli bir bölgesini formatlayarak silmek istediğimiz bilgileri veya alışkanlıkları silerek yok etmeye yarıyor.

Yaklaşık 20 senelik bir zamandan beri beyin formatlama çalışmaları devam ediyor. Belirli bir aşamada başarıya da ulaşılmış. Peki neuroformat ile beyinden neyi temizliyorsunuz bunda asıl amaç nedir, bize faydası ne bu neuroformatın gelin beraber inceleyelim.

İlk önce şunu söyleyelim M.Barış USLU tarafından kaleme alınan Yıka Beynini! isimli kitap aslında sizlere her konuda geniş şekilde neuroformat hakkında bilgi veriyor. www.saglikvegebelik.com

Neuroformat bizlere ne gibi faydalar sağlıyor derseniz şunları sıralayabiliriz; korku, kaygı, öfke, utanç, üzüntü, utangaçlık, öz güven eksikliği gibi konularda beyine gönderilen sinyaller sayesinde bu duyguları tamamen yok edebiliyorsunuz.

Sigarayı Bırakmak: Neuroformat ile sigara ve nikotin ihtiyacınız beyinden tamamen silinebiliyor. Nikotin ihtiyacı hissetmeyen hatta nikotin hissinin ne olduğunu bilmeyen beyin doğal olarak sigara yakma isteğini tamamen yok ediyor.

İdeal Kilo: Sizde bilirsiniz ki açlık ve tokluk beyinsel bir histir. Düşünsenize sürekli kendinizi aç veya tok hissettiğinizi. İşte beyinde silinen ya da formatlanan belli bölgeler sayesinde aşırı açlık çekmiyorsunuz. Belirli bir oran veya olması gereken oranda yemek yeme kontrolü sizde oluyor. Böylece fazla kilolardan kurtuluyorsunuz.

Şunu unutmayalım ki beyin sürekli olarak eğitilmeye ve geliştirilmeye müsait bir organdır. Beynin kapasitesinin ne kadarını kullandığımız ortada. Elbette ki beyni çalıştırmayı başarırsak her şeyin üstesinden gelmek mümkün. Sigara
tiryakilerinin dediği gibi her şey beyinde bitiyor. Eğer başarıya ulaşmak istenen bir konu varsa önce beyni terbiye etmek ya da nizama sokmak lazım.

Şu an için neuroformat işlemini güzel ülkemde yapan sadece bir firma var. O da kitabın yazarı olan kişi tarafından çalıştırılıyor. İnternet üzerinden araştırma yaparak bu firmaya ulaşabilirsiniz.

Son olarak kişisel görüşümü belirtmek istiyorum. Kullanıcı yorumlarını da dikkate alırsak bazı kişilerde oldukça fayda sağlamış, bazı kişilerde ise hiç bir şeye yaramamış bir yöntem bu. Siz zaten istekli olarak kafanızda bir şeyi bitirmek istediğinizde bitirirsiniz. Bu firma size bu konuda yaşam koçluğu tarzında manevi destek veriyor. Ben şahsen bu konuda bir ihtiyaç hissetmiyorum. Ama kolay telkin olan ve yönlendirilebilen bir yapınız var ise sizde işe yarayabilir.

Bu yazı epsikoterapi.net tarafından neuroformat nedir nasıl uygulanır neuroformat tekniği ne işe yarar neye iyi gelir nasıl yapılır fiyatı nedir kullanıcı yorumları kullananlar faydaları zararları nelerdir kitabı fiyatı ücreti ne kadar nerede nasıl yapılır uygulanır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir