Erkekler Aslında Ne Düşünüyor?


Evet biliyorum, aşıksınız. Sevdiğiniz erkeği her şeyin üstünde tutuyorsunuz ve ona olan aşkınızı da her fırsatta göstermek istiyorsunuz. Onun da size aşık olduğuna eminim. Muhakkak o da size aşkını gösteriyordur. Ya gönüllü, ya mecburi…İyi de ne oldu şimdi? Nasıl yani? Bir erkeği aşkını sergilemeye mecbur edebilir miyiz? Evet her kadının bildiği gibi erkekler düzdür. Dümdüz. Yine de bazen sırf biz kırılmayalım diye bize ayak uydurmaya çalışırlar. İnanması zor ama öyle. Biz kırılmayalım diye istemeye istemeye sevgi pıtırcığı olabiliyorlar.

Erkekler bir şeyi yapmaya mecbur bırakılmaktan nefret ediyor. Ona her gece attığımız “iyi geceler” mesajına cevap vermek de buna dahil. Bir gece, iki gece, üç gece derken ona attığınız iyi geceler mesajı haftalara yayıldıysa ve o da size cevap veriyorsa, yakında cevapsız kalacağınızı söyleyebiliriz. “Günaydın” mesajları da buna dahil. İlk zamanlar hemen gelen cevaplar, zamanla uzaklaşır. Ve bir zaman sonra hiç gelmemeye başlar. Üzülmeyin. Bu durum sizi önemsemediği için böyle olmuyor. Zorunluluklar, rutin ve tekrar hareketler erkeklere göre değil.

Kilo aldığınızı fark etmedi mi sandınız? Erkekler, ilişki süresince sizin kilonuza dikkat etmenizi beklerler. Siz kilo aldıkça, onlar içten içe endişelenmeye başlar. Cicim aylarında olduğunuz için seslerini çıkarmasalar da zaman zaman açılıp, dikkat etmeniz gerektiğini söyleyeceklerdir. Nasıl olsa bir ilişkim var, yiyip içip yatabilirim diye düşünüyorsanız, rüyadan uyanmanız yakındır.

Ona biraz izin verin. Erkek erkeğe takılmak, erkekler için olmazsa olmaz. Eğer onun arkadaşlarıyla geçireceği zamana karışırsanız, bu durum aynı şekilde size de yansıyacaktır. Onun kendine ait bir hayatı olduğunu unutmayın. Arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi istemesi sizden sıkıldığı anlamına gelmiyor. Tıpkı sizin gibi onun da bir sosyal çevresi var ve ona saygı duymanızı bekliyor.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir